Zvláštní registr - co to je?

Věnuji se chovu jack russell teriérů téměř od jeho počátku, kdy byl uznán FCI a importovala jsem do ČR několik jedinců. Proto považuji nutné uvést na pravou míru některé lži a polopravdy, které v poslední době kolují mezi chovateli a zájemci o štěňátka a seznámit je s touto problematikou. Celý článek >>>

NOVINKY 2016

20.10.

Po dlouhé době se v naší chovatelské stanici narodila štěňátka jack russell teriérů. Matkou je naše Contessa Bohemia Platina. Otcem je náš importovaný pes Crazy Diamond Energizer "GIGI". Štěňátka se narodila 13.9.2016 - máme 2 pejsky a 1 fenku. Více informací a fotky najdete pod odkazem Na prodej.

Dále nabízíme na prodej mladou chovnou fenku:

TAIGA BOHEMIA PLATINA
narozena 25.11.2014
krátkosrstá, plnochrupá, výška 26 cm
chovná

Fenka je ideální velikosti, silné kostry, má rovný ocas a krásně nesené a klopené ucho s hezky modelovanou hlavou.

Otec: Darwin Bohemia Platina - krátkosrstý (syn našeho úspěšného Rapunzelin Wildlands Billy)


Matka: Contesa Bohemia Platina

Fenku prodáváme kvůli nedostatku času, i když neradi. Velice nám záleží na tom, aby se naši pejsci dostali do dobrých podmínek. Dodnes u nás žijí naši staří jack russell teriéři, kteří mají 13 -15 let a my jim musíme zajistit skvělé podmínky až do konce života. Taiga je mladá a jistě si v novém domově rychle zvykne. Je velice přátelská. A i když Taize u nás nic nechybí, rozhodla jsem se, že Taiga bude šťastnější tam, kde se ji budou více věnovat a třeba i pokračovat v chovu. Tak zhodnotit naši práci, že se ještě u dalších generací bude objevovat Bohemia Platina rodokmenech.

Pouze do dobrých podmínek.

Taiga Bohemia Platina Taiga Bohemia Platina Taiga Bohemia Platina
Taiga Bohemia Platina Taiga Bohemia Platina