Informace pro zájemce o štěňátka nebo krytí psy z naší chovatelské stanice.

Rádi uvítáme všechny zájemce o krytí našimi pejsky a také zájemce o štěňátka z naší chovatelské stanice. Je možná i osobní návštěva u nás, aby jste mohli na vlastní oči vidět všechny naše psy, seznámit se s nimi a vidět jak se chovají a v jakých žijí podmínkách. Je však nutné se předem domluvit, abychom zrovna byli doma a udělali si na vás čas, protože starost o naše psy a naši nádhernou holčičku Denisku nám zabírá 100 procent našeho času :-)

Naši krycí psi jsou zkušení a kryjí spolehlivě. I když jsou to šampioni a vedou špičkové krevní linie, kryjí za zcela dostupných podmínek. Proto se nebojte a neváhejte nás kontaktovat. Chovatelům, kteří u nás kryjí pravidelně, se snažíme vyjít vstříc ještě více.

To také platí pro zájemce o štěňátka - nebojte se nás kontaktovat nebo navštívit. Každému zájemci se snažíme vybrat štěňátko dle jeho požadavků - jak se říká "na míru". Proto prosím, pokud nás kontaktujete e-mailem, nezapomeňte napsat jaká je Vaše představa o budoucím štěňátku, krátce o sobě a Vaší rodině, protože nás vždy zajímá do jakých podmínek má naše štěňátko jít, jestli už máte nějaké zkušenosti s jorkama a proč chcete štěňátko - na výstavy a chov či jako mazlíčka do rodiny. Podle toho se Vám budeme snažit vybrat vhodné spojení rodičů a vhodné štěňátko. I když chováme na kvalitních a zdravých pejscích, kteří dosahují vysokých výstavních ocenění, neprodáváme pejsky pouze chovatelům, ale také lidem, kteří nemají výstavní ambice a chtějí mít svého rodinného mazlíčka. Je pro nás vždy prvořadé, aby se naše štěňátko mělo ve své budoucí rodině dobře. Jestli bude navštěvovat výstavy, to je až na druhém místě. Samozřejmě, že nás to bude těšit a vždy se rádi podělíme o zkušenosti s majiteli našich štěňátek. Těší nás každý úspěch našich psů na výstavách.

Vítáme telefonický nebo osobní kontakt. Písemná forma je sice méně "srozumitelná" , ale je možná a nevyhýbáme se jí. Těšíme se na Vás a věříme, že se nenecháte "ovlivnit" klamnými informacemi o nás od konkurečních chovatelů. Bohužel, pořád více pociťujeme, že "úspěch se u nás neodpouští!"

Ingrid & Pavel Dedkovi